Infolinie 80x (800 lub 801)

Klient dzwoniący na wykupiony numer infolinii (800 lub 801) zostaje przekierowany na wskazany numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

1. Jeden numer 80x dla Twojej Firmy

Numer infolinii 80x nie jest związany z żadną strefą numeracyjną, jeżeli Twoja Firma działa na rynku ogólnokrajowym, np: przez wiele oddziałów, klient kontaktuje się tylko poprzez jeden łatwy do zapamiętania numer telefonu. W zależności od rodzaju wybranej infolinii, korzystanie z infolinii może być bezpłatne lub częściowo płatne przez Klienta, co wpływa pozytywnie na wizerunek i wiarygodność Twojej firmy.

W ofercie easyCALL.pl znajdują się następujące numery 80x:

800 - infolinia bezpłatna dla dzwoniącego
8010 - infolinia płatna dla dzwoniącego za minutę połączenia
8017 - infolinia płatna dla dzwoniącego za jeden impuls niezależnie od długości rozmowy

2. Przekierowanie połączeń

Połączenia przychodzące na numer infolinii mogą być przekierowane na dowolne numery stacjonarne i komórkowe w różnych lokalizacjach (miastach, krajach), co dla dzwoniącego Klienta jest całkowicie niezauważalne. Osoba dzwoniąca na numer infolinii może zostać automatycznie przekierowany do najbliższego oddziału Twojej firmy (np. wg numeru kierunkowego) lub też może wybrać konkretny interesujący ją oddział przy pomocy klawiatury telefonu.

3. Kolejkowanie połączeń

Usługa polegająca na informowaniu dzwoniącego o zajętości linii oraz pozycji w kolejce osób oczekujących na połączenie z numerem infolinii, z którymi wirtualna centrala easyCALL.pl łączyć może Klientów równocześnie lub w ustalonej kolejności. Informacja jest przekazywana poprzez automatyczny komunikat głosowy.

4. Billing on-line

Usługa całodobowego dostępu do zestawienia wszystkich połączeń przychodzących oraz wychodzących. Pełna kontrola numerów (z wyjątkiem zastrzeżonych), stref, godzin oraz ilości połączeń.

5. Blokowanie połączeń

Usługa umożliwiająca ustawienie w panelu klienta numeru lub grupy numerów, które nie będą odbierane.

6. Ceny abonamentów infolinii easyCALL biznes

Usługę infolinii 80x oferujemy w pakietach abonamentowych w cenie już od 49 zł netto miesięcznie.


Infolinia 800

Przykładowa konfiguracja infolinii wraz z usługą wirtualnej centrali Miniatura schematu wirtualnej centrali

nawet do
80%
taniej

Zadzwoń lub wyślij
do nas swój
aktualny billing

bezpłatnie przeanalizujemy Twoje dotychczasowe koszty, wyliczymy oszczędności i zaproponujemy roz­wiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

22 490 77 77

biznes@easycall.pl

Zamów rozmowę

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie

Wypełnij formularz

Pełna informacja dotycząca oferty easyCALL biznes

Pobierz folder