Telefonia Internetowa VoIP easyCALL - od 4 gr./min. - 15 gr. komórki - tanie połączenia międzynarodowe i międzymiastowe

Dlaczego easyCALL?

Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Nasi klienci są dla nas największą wartością. Cenimy i wynagradzamy lojalnych klientów, którym oferujemy specjalne warunki korzystania z naszych usług.

Jesteśmy najwiekszą polską telefonią Internetową. Dzięki nam możesz rozmawiać z całym światem juz od 4 groszy za minutę. Dzwonisz przez Internet na telefony stacjonarne i komórkowe poprzez nasz bezpłatny program komunikacyjny lub z telefonu domowego. Użytkownikom telefonów IP oferujemy bezpłatne połaczenia w naszej sieci.

Pierwsze konto w naszej sieci założone zostało 22 sierpnia 2004 roku. Na początku kwietnia 2005 roku liczba użytkowników easyCALL.pl wyniosła 50.000. W chwili obecnej z naszej sieci korzysta ponad 300.000 osób co czyni z nas lidera polskiej telefonii Internetowej.
Od 2008 roku easyCALL.pl oferuje swoim klientom tani abonament telefoniczny oraz stały dostęp do internetu. Więcej szczegółów na www.ekotel.pl

PIERWSZY operator VOIP na rynku NewConnect Giełda Papierów WartościowychW kwietniu 2011 roku easyCALL.pl zadebiutowała na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, pozyskując środki na inwestycje w innowacyjne usługi dla swoich klientów.

Platforma easyCALL.pl charakteryzuje się unikalną na polskim rynku multidostępnością, czyli umożliwia Klientom wykonywanie połączeń VoIP za pomocą komunikatora internetowego, przez stronę WWW oraz bramki i telefony IP, jak również przez numer dostępowy, czyli zapewnia możliwość dzwonienia z telefonu domowego i przez internet przy wykorzystaniu jednego konta służącego do tanich połączeń. easyCALL.pl jest jedynym polskim operatorem VoIP, który wynagradza klientów za korzystanie z usług proponując udział w programie lojalnościowym PayBACK.

easyCALL w liczbach:

 • ponad 300000
  Klientów VOIP
 • 50 stref numeracyjnych
  w całej Polsce
 • 100% niezawodności
  (wg WatchScript i Aviaa)
 • PIERWSZY operator VOIP
  na rynku NewConnect
  Giełdy Papierów Wartościowych
Dołącz do nas

Nasze pozostałe projekty!pliki cookie